Náš príbeh

Myšlienka vzniku nášho projektu je oveľa hlbšia, je to náš osobitý príbeh, náš sen, naša ambícia vniesť do spoločnosti niečo unikátne, čo môže zmeniť vnímanie ľudí a zdôrazniť hodnotu kvality.

Prichádza hrdá slovenská značka, ktorá sa môže pýšiť kvalitnou výrobou – za každým unikátnym produktom stojí dobrý nápad, skvelé dizajnové spracovanie doladené do najmenšieho detailu a v neposlednom rade Vaša dlhodobá radosť a pocit, že aj vďaka našim produktom sa stávate výnimoční vo svojej jedinečnosti. A práve jedinečnosť a odlišnosť tvorí gro našej práce...

Unikátnosť nápadu nenájdete len v hľadaní odlišnosti vzhľadu produktov. Unikátnosť má v našich očiach oveľa hlbší význam. Je to cesta – od nápadu na realizáciu až po konečné rozbaľovanie produktu v rukách nového užívateľa, teda Vás.

Samy sme si prešli touto cestou a vieme, že nielen grafické prevedenie potlače na oblečenie, či obraz, ale aj spôsob a technológia balenia a formy prezentácie prispievajú k finálnemu úspechu nášho projektu a k Vašej radosti. A to je pre nás to najdôležitejšie.

Najskôr vznikne dobrý nápad, s ktorými budeme pracovať tak dlho, až pokiaľ nebude výsledný produkt v súlade s našimi očakávaniami. A celý tento proces doladíme do najmenšieho detailu.

Praktické prvky na našich produktoch detailnosť iba potvrdzujú. Veď prečo by sme mali pri každej kúpe nového oblečenia odstrihávať nepríjemné visačky a byť nervózni počas nosenia? Pre nás zbytočná vec. Niet nad pohodlnosť, funkčnosť a kvalitu v jednom balíčku. Nech už sme kdekoľvek, cíťme sa ako v pohodlí vlastného domova, kde môžeme naplno rozvíjať svoje myslenie a byť samy sebou.

Znečisťovanie životného prostredia je téma, ktorá hýbe svetom a dennodenne vznikajú rôzne projekty a organizácie s účelom zabrániť devastovaniu našej planéty.

Nezostávame ľahostajní ani v tomto smere. Plast je pre nás nepoznaná surovina. Nielenže triedime odpad počas výrobného procesu, ale každý náš zákazník dostane do rúk produkt, na ktorého balenie sme použili recyklovateľné a opätovne využiteľné materiály. Žijeme vo svete, kde nesmieme zostať ľahostajne pozerať na to, čo sa deje s naším životným priestorom.

Sledujte náš príbeh aj na Facebook a Instagram